Hurt/księgarstwo Konkursy Księgarnie Różne

Białostocki Glosel z Gazelą Biznesu

Gazele Biznesu to ranking publikowany co roku przez dziennik „Puls Biznesu”. Jego celem jest wytypowanie najszybciej rozwijających się małych oraz średnich firm. Ranking opiera się o wyniki finansowe firm. W 2022 roku tytuł “Gazeli Biznesu” mogły zdobyć firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2019 r., w ostatnich trzech latach odnotowały wzrost przychodów, nie miały strat i udostępniają wyniki finansowe umożliwiające ocenę kondycji. Wśród tegorocznych laureatów białostocki Glosel, właściciel m.in. marki Tania Książka.

W 23. edycji rankingu Gazele Biznesu sklasyfikowanych zostało 4490 firm z całej Polski. Białostocki Glosel znalazł się w zestawieniu po raz piąty, tym razem na 259. miejscu w Polsce i czwartym wśród 130 firm w województwie podlaskim. Odnotował wzrost dochodów o 256% rok do roku (2020-2021).

Bardzo cieszy nas fakt, że od pięciu lat nieprzerwanie jesteśmy w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Świadczy to o tym, że jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem. Cały czas pracujemy nad rozwojem spółki, ale priorytety mamy ciągle takie same. To od początku troska o klientów, mocna kadra pracownicza i stałe poszerzanie horyzontów – mówią współwłaściciele Glosela Agnieszka Stankiewicz-Kierus i Łukasz Kierus.

Glosel to największy e-commerce w województwie podlaskim. Pod jego skrzydłami działają popularna księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl i e-sklep ze zdrową żywnością i produktami do domu Bee.pl.
(info Glosel, na zdjęciu  Agnieszka Stankiewicz-Kierus i Łukasz Kierus)

Dodaj komentarz