Targi w Polsce

28. Targi Wydawców Katolickich – zaproszenie do udziału

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zaprasza do udziału w 28. Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 20-23 kwietnia 2023 roku. Po zmianach spowodowanych pandemią COVID-19 wydarzenie wraca do tradycyjnego terminu, czyli drugiego tygodnia po Wielkanocy.


Targi, tak jak poprzednio, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Wydarzenia zorganizowane w ramach programu towarzyszącego odbędą się w salach Zamku Królewskiego, a także w namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego.

Wchodzące w skład programu towarzyszącego spotkania autorskie, promocje książek, dyskusje panelowe oraz wystawy odbędą się w salach Zamku Królewskiego, a także namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego.

Jednym z kluczowych elementów targowych wydarzeń będzie finał 26. edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Wręczenie Nagrody za rok 2023 będzie miało miejsce podczas uroczystej Gali i koncertu w dniu 22 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (Warszawa, ul. Długa 13/15). W tym samym czasie uhonorowani zostaną również laureaci Nagrody Mały FENIKS 2023, która skierowana jest do instytucji i osób promujących wartościowe książki.

Regulamin, formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje na temat 28. Targów Wydawców Katolickich można znaleźć TUTAJ.

(źródło: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich)

Dodaj komentarz