Konkursy Różne

Startuje głosowanie na Pisarza i Artystę Muzycznego Roku

7 lutego poznamy najpopularniejsze książki, muzykę i filmy minionego roku oraz Odkrycia Empiku podczas telewizyjnej gali Bestsellerów Empiku 2022. To jednak nie koniec wyróżnień. Spośród bestsellerowych twórców odbiorcy wybiorą Pisarza i Artystę Muzycznego Roku. Głosowanie trwa! A każdy, kto weźmie w nim udział i dodatkowo uzasadni swój wybór, ma szansę wygrać m.in. skuter elektryczny.​


Zagłosuj i zgarnij nagrody
Fani wybiorą zwycięzców spośród wszystkich twórców nominowanych w muzycznych i książkowych kategoriach Bestsellerów Empiku 2022. Wystarczy wejść do apki Empiku i wskazać swoich faworytów. Głosowanie trwa od 1 do 7 lutego, do godz. 16.00. Każdy ma do dyspozycji po dwa głosy – jeden w kategorii Pisarz Roku i jeden w kategorii Artysta Muzyczny Roku.
Głosowaniu towarzyszy konkurs – warto uzasadnić swój wybór, bo do wygrania jest elektryczny skuter Piaggio oraz eKarty prezentowe na zakupy online w Empiku, nawet o wartości 500 zł.

Gala telewizyjna
Pisarz Roku i Artysta Muzyczny Roku zostaną ogłoszeni podczas gali Bestsellerów Empiku 7 lutego. Transmisja w TVN rozpocznie się o godz. 20.15, a pół godziny wcześniej wystartuje streaming online na Facebooku i Youtube z relacją zza kulis, wywiadami, komentarzami na gorąco i dodatkowymi występami muzycznymi. Na scenie wystąpią: sanah, Ralph Kaminski, Agnieszka Chylińska, Mrozu, Katarzyna Nosowska, Vito Bambino, Margaret, SB Maffija, Tomasz Makowiecki i Natalia Szroeder. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a gospodarzami transmisji internetowej będą Red Lipstick Monster i Karol Paciorek.

Regulamin konkursu.
Link do głosowania
(info Empik)

Dodaj komentarz