Poligrafia poligrafia - różne

Konica Minolta w gronie 100 największych innowatorów na świecie

Konica Minolta wśród 100 największych na Świecie innowatorów (Top 100 Global Innovators 2023) w rankingu Clarivate – brytyjskiej firmy o globalnym zasięgu świadczącej usługi informacyjne. To drugie z rzędu wyróżnienie dla firmy.


Firma Clarivate, wykorzystując swoje globalne bazy danych, zidentyfikowała firmy i organizacje, które od 2000 roku złożyły co najmniej 500 wniosków patentowych oraz uzyskały co najmniej 100 patentów w ciągu ostatnich 5 lat. Wybrane w ten sposób firmy zostały ocenione pod kątem czterech czynników: „Wpływ”, „Sukces”, Globalizacja”, „Unikalność”.

Konica Minolta dąży do jak najlepszego wykorzystania wartości niematerialnych i prawnych – w tym zasobów ludzkich, zaangażowania klientów oraz zastrzeżonych technologii – aby rozwiązywać społeczne wyzwania, osiągnąć wzrost biznesu w sposób zrównoważony, a także zwiększyć wartość korporacyjną, współpracując z klientami w ramach wspólnych działań.

Własność intelektualna jest kluczowym dobrem niematerialnym. Konica Minolta pozostaje zaangażowana w tworzenie nowych wartości dzięki dostarczanym innowacjom. Firma intensyfikuje rozwój w zakresie współtworzenia wartości z klientami, przyczynia się do rozwiązywania problemów społecznych i przyspiesza rozwój działalności poprzez kontynuację odpowiednich inwestycji.


Konica Minolta Business Solutions Polska jest liderem w tworzeniu i dostarczaniu nagradzanych rozwiązań związanych z drukiem, w tym systemów zarządzania drukiem (Managed Print Services), oraz nowoczesnych technologii IT. Świadczy kompleksowe usługi informatyczne, a także prowadzi doradztwo w zakresie optymalizacji procesów biznesowych dzięki automatyzacji przepływu pracy, wdraża rozwiązania w dziedzinie infrastruktury i bezpieczeństwa IT oraz środowiska chmurowe.

(info Human Signs)

Dodaj komentarz