Promocje książek Spotkania literackie

Entropia Słowa zaprasza na spotkanie z Carlą Montero

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Dom Wydawniczy Rebis oraz Entropia Słowa zapraszają na wieczór z Carlą Montero z okazji premiery najnowszej książki „Ognisty medalion”.


Fragmenty książki przeczyta aktorka teatralna i filmowa Bożena Stachura
Rozmowę poprowadzi Artur Wolski

Madryt, XXI wiek. Ana García-Brest, historyczka sztuki, otrzymuje wiadomość od Martina Lohsego, mężczyzny, którego poznała w trakcie poszukiwania obrazu Astrolog przypisywanego Giorgionemu. Zamordowano włoskiego magnata i w niebezpieczeństwie znalazł się skarb o wielkiej mocy: medalion Hirama, magiczna relikwia, która należała do architekta Świątyni Salomona. Nikt nie wie, gdzie się teraz znajduje, i Martin potrzebuje pomocy Any, aby ją odnaleźć. Oboje wyruszają w podróż po Europie. Stawiając czoło wielu niebezpieczeństwom, wkrótce odkrywają, że nie tylko oni chcą odnaleźć tę relikwię.


Carla Montero, hiszpańska pisarka, jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie, od zawsze jednak uwielbiała pisać. Jej debiutancka powieść Wiedeńska gra otrzymała nagrodę Círculo de Lectores; Szmaragdowa Tablica została bestsellerem także w Polsce – oprócz nich REBIS opublikował również powieści Montero Złota skóra, Zimowy wiatr na twojej twarzy i Ogród kobiet. Pisarzem jest też brat Carli – Luis Montero Manglano, autor wydanej przez REBIS trylogii „Poszukiwacze”.

10 marca (piątek) g.18.00 – 20.00
Stara Prochownia SCEK w Warszawie
ul. Boleść 2 w Warszawie

Na miejscu prowadzona będzie sprzedaż książki oraz będzie możliwe zdobycie autografu i dedykacji Autorki.

Aby wziąć udział w wydarzeniu 10 marca należy wysłać zgłoszenie do dnia 8 marca. Liczba miejsc ograniczona. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Wejście na spotkanie jest bezpłatne.
(info Entropia Słowa)

Dodaj komentarz