Konkursy Różne

Zwyrtała – piąta edycja Konkursu

Zwyrtała tak pięknie grał,
że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!

Agencja Promocyjna OKO, organizator Rabkafestival, ogłasza piątą edycję konkursu i ponowne poszukiwanie „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział, należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju, pocztą tradycyjną lub mailowo (scan), do 1 czerwca 2023 r. krótki formularz z opisem projektu. Regulamin i formularz konkursowy znajdują się na stronie https://www.rabkafestival.pl/aktualnosci/konkursy/.

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji 14 lipca 2023, podczas warsztatów dla dorosłych, w ramach Rabka Festival 2023, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. dwudniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Przewidujemy także przyznanie pięciu wyróżnień.

(info OKO)

Dodaj komentarz