Targi w Polsce

Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO

Spółka Time SA (Grupa ZPR Media) zaprasza naTargi Książki i Mediów 2023 VIVELO. Targi odbęda się naPGE Narodowym w dniach 18-21 maja na największym stadionie w Polsce, miejscu prestiżowym dla miasta stołecznego Warszawy.

Jak podkreśla Irma Tomaszewska, Dyrektor Generalny Targów, VIVELO na PGE Narodowym mają być wydarzeniem na światowym poziomie – od strony organizacyjnej, programowej i wystawienniczej. Podobnie jak Frankfurter Buchmesse będą łączyć funkcję targową z forum dyskusyjnym dla przedstawicieli branży, wydawców, pisarzy, tłumaczy, krytyków literackich oraz czytelników, służącym promocji kultury.

Wizją organizatorów jest stworzenie pierwszego w Europie wydarzenia gromadzącego wydawnictwa książkowe oraz wydawców mediów tradycyjnych i internetowych. W jednej przestrzeni zostaną zaprezentowane książki i media – w drukowanej odsłonie oraz w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi. Istotnym elementem Targów Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym będą warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i społeczności czytelników oraz booktokerów, niosących w świat wieści z rynku wydawniczego. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą pod hasłem #ŁączyNasKsiążka.venty

Vivelo to 6 stref tematycznych, 8 tys. m.kw. zajętej powierzchni, setki wystawców i twórców. Targi Książki i Mediów VIVELO to aż 4 dni spotkań wielbicieli książki tradycyjnej z fanami nowymi technologiami audio i video.

18-21 maja, PGE Narodowy, Warszawa
www.targivivelo.pl


Time SA zarządza serwisami internetowymi skierowanymi do odbiorców indywidualnych i profesjonalistów, a także prowadzi projekty e-commerce. Z liczbą ponad 17 milionów użytkowników jest w czołówce polskich wydawców internetowych. Grupa mocno stawia na radio, Lider pod względem słuchalności wśród młodzieży – Radio ESKA – to największa sieć lokalnych rozgłośni, nadająca w 43 miastach Polski. Dostępne w 20 miastach jest z kolei ponadregionalne Radio VOX FM. Wyłącznie polskie piosenki gra Radio SuperNova (stacji można słuchać w 15 miastach Polski), muzykę rockową – Radio Eska ROCK.
Do Time SA należą: gazeta codzienna „Super Express”, a także magazyny o tematyce architektonicznej i budowlanej, w tym miesięcznik „Murator”. Dzięki sile „Muratora” powołano do życia działające z sukcesem marki towarzyszące: kolekcję projektów domów i budynków usługowych oraz gospodarczych (Projekty Gotowe), a także Murator FINANSE, zajmujące się pośrednictwem finansowym.

(źródło Vivelo))

Dodaj komentarz