Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają na spotkanie z Małgorzatą Rogalą autorką książki „Krzyk za oknem”

Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu AUTORSKI KWADRANS. Tym razem będzie to rozmowa z Małgorzatą Rogalą. Wywiad przeprowadzi Miłka Skalska, a przedmiotem rozmowy będzie najnowsza powieści M. Rogali pt. Krzyk za oknem wydana nakładem Skarpy Warszawskiej..

25 lipca, wtorek, godz. 19.00
Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie

Autorka opowie, jak pisze się powieści poświęcone środowisku nastolatków oraz ich zawiłych relacji z rówieśnikami, nauczycielami i rodziną.

Kilka słów o najnowszej książce. W piątkowy wieczór nastoletnia Ela wybiera się na imprezę organizowaną przez koleżankę. Ma u niej spędzić noc, ale zmienia zdanie i postanawia wrócić do siebie. Maks proponuje dziewczynie, że podwiezie ją samochodem. Jednak Ela nie dociera do domu, a jej rodzice wkrótce dostają wiadomość o tragedii, która się wydarzyła. Śledztwo prowadzą Pawelec i Szuba. Kiedy przesłuchują świadków, okazuje się, że wielu mieszkańców słyszało krzyki, ale nikt nie zareagował…

Małgorzata Rogala — entuzjastka słowa pisanego, nie ulega nakazom mody i autorytetów; w swoich czytelniczych wyborach kieruje się intuicją i emocjami. Autorka opowiadań, powieści obyczajowej „To, co najważniejsze” oraz serii powieści kryminalnych:- z policjantami Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem — z prywatną detektyw Celiną Stefańską — z podkomisarz Moniką Gniewosz (miasteczko Pełnia) – z pedagog szkolną Weroniką Nowacką — z policjantkami Michaliną Czaplińską i Zofią Maciejką.Przygotujcie pytania, by zadać je autorce, skorzystajcie z okazji.

Link do rozmowy https://www.facebook.com/autorzywobiektywie/live_videos/


AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe i spotkania. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.  

(info. Autorzy Książek w Obiektywie).

Dodaj komentarz