Festiwale literackie Kiermasze książek

Lato z Książką w Mikołajkach

W dniach 11-13 sierpnia w Mikołajkach (plac Wolności)odbędzie się kolejna dycja festiwalu czytelniczego Lato z książką, organizowanego przez agencję Public Relations ZyskMedia. To jedno z ciekawszych wydarzeń literackich w Polsce, które co roku przyciąga miłośników książek.

Podczas festiwalu będzie można spotkać się z autorami, którzy opowiedzą o swoich najnowszych i najpopularniejszych książkach, a także podpiszą egzemplarze dla czytelników. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Marta Matyszczak, Agnieszka Lis, Marcin Meller, Magda Stachula, Joanna Jurgała Jureczka, Bogusław Chrabota, Jakub Ćwiek, Wojciech Wójcik, Piotr Gociek, Andrzej Dunajski, Michał Wiśniewski, Jacek Pałkiewicz
Oprócz spotkań autorskich, na festiwalu będzie można wziąć udział w warsztatach literacko plastycznych dla dzieci.
Na festiwalu nie zabraknie również kiermaszu książek, na którym będzie można kupić nowości i bestsellery wydawnictwa Zysk i S-ka.

Lato z książką to nie tylko okazja do spotkania z ulubionymi autorami i zakupu książek, ale także do spędzenia miłego czasu w plenerze, w otoczeniu zieleni i literatury. Zapraszamy wszystkich miłośników czytania do Mikołajek!

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie www.latozksiazka.pl lub na Facebooku.

(info Public Relations ZyskMedia)

Dodaj komentarz