Festiwale literackie Kiermasze książek

Lato z Książką w Łebie

W dniach 4 i 6 sierpnia w Łebie przy ulicy Kościuszki (Deptak) odbędzie się dwunasta edycja festiwalu czytelniczego Lato z książką, organizowanego przez agencję Public Relations ZyskMedia. To jedno z ciekawszych wydarzeń literackich w Polsce, które co roku przyciąga miłośników książek.

Podczas festiwalu będzie można spotkać się z 12 autorami, którzy opowiedzą o swoich najnowszych i najpopularniejszych książkach, a także podpiszą egzemplarze dla czytelników. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Alicja Sinicka, Andrzej Dunajski, Anna Potyra, Karolina Wilczyńska, Łukasz Orbitowski, Bogdan Rymanowski, Jakub Ćwiek, Agnieszka Lis, Magdalena Szefernaker, Jacek Pałkiewicz, Magdalena Witkiewicz, Michał Wiśniewski.
Oprócz spotkań autorskich, na festiwalu będzie można wziąć udział w warsztatach literacko plastycznych dla dzieci.
Na festiwalu nie zabraknie również kiermaszu książek, na którym będzie można kupić nowości i bestsellery wydawnictwa Zysk i S-ka.

Lato z książką to nie tylko okazja do spotkania z ulubionymi autorami i zakupu książek, ale także do spędzenia miłego czasu w plenerze, w otoczeniu zieleni i literatury. Zapraszamy wszystkich miłośników czytania do Łeby!

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie www.latozksiazka.pl lub na Facebooku

(info Public Relations ZyskMedia)

Dodaj komentarz