Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Robertem Forysiem

Gościem Miłki Skalskiej będzie Robert Foryś, autor trylogii Słowianie wydanej nakładem Skarpy Warszawskiej. Rozmowa odbędzie się w dniu premiery trzeciego tomu Słowianie. Pomruk burzy.

Gdy bogowie śpiewają wojenne pieśni, ludzie słyszą je jako pomruk burzy.

Ciemysł, Geślarz i Miecław trafiają do Truso jako niewolnicy, ale gdy na gród napadają Prusowie, druhowie zabijają strażników i odzyskują wolność. Dostawszy się na pokład łodzi, docierają morzem do Wolina, gdzie natykają się na sługi księcia Lestka i jarla Haralda. Wdawszy się w awanturę, zmuszeni są w pośpiechu opuścić kupiecki gród, mając za plecami pościg nieprzyjaciela.

Księżna Gorka przybywa w niewoli, pokonana i poniżona. Niespodziewanie zyskuje sojuszniczkę w Nasławie. Pasierbica knuje intrygę, która może odmienić jej los…

Jormir Pomrok popada w dawne nawyki, w jego cieniu kroczy zniszczenie i śmierć. Napadnięty przez wrogów zmuszony jest stoczyć pojedynek na śmierć i życie.

Intrygi, zazdrość, gniew i zbrodnia, człowiek, który chce władać innymi, gotów jest popełnić wszystkie te grzechy. Zwłaszcza gdy wywodzi się z rodu Piasta.

23 sierpnia, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Robert Foryś (ur. w 1973 w Warszawie). Z wykształcenia archeolog, z zamiłowania historyk. W czasie studiów zajął się demonologią Słowian i Bałtów oraz pogańskimi obrzędami magicznymi. Cynik z życiorysem pełnym błędów i wypaczeń. Przeciwnik poprawności politycznej. Lubi wyzwania, kobiety i literaturę (w dowolnej kolejności). Szczęśliwy ojciec.

Link do rozmowy


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz