Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Marcinem Ciszewskim

Gościem Miłki Skalskiej będzie Marcin Ciszewski, autor powieści www.1944.waw.pl wydanej nakładem Skarpy Warszawskiej.

www.1944.waw.pl to porywająca i pełna zwrotów akcji opowieść o tym, jak mogłaby się potoczyć historia, którą tak dobrze znamy!

W czasy Powstania Warszawskiego trafiają żołnierze z XXI wieku. Przeszkoleni i uzbrojeni w najnowszy sprzęt. Przygotowani na to, by rozegrać jedyną w swoim rodzaju operację wojskową. Czy uda im się odmienić los? Czy mają szansę w starciu z doborowymi jednostkami Wehrmachtu i SS? Czy bohaterom będzie dane wrócić w nasze czasy? Marcin Ciszewski kolejny raz zabiera nas w podróż w czasie, rysując alternatywne scenariusze wojennej zawieruchy.

29 sierpnia, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Marcin Ciszewski — pisarz, scenarzysta. Ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim. Grał na basie w zespołach “Kosmetyki Mrs. Pinki”, “Delator” i “Full Metal Jacket”, z którymi występował na festiwalach w Opolu, Sopocie i Jarocinie. Pracował jako dziennikarz muzyczny, a także specjalista od nieruchomości. Trenował narciarstwo alpejskie oraz Taekwondo.

Zadebiutował w 2008 roku powieścią www.1939.com.pl. Do dziś napisał dwadzieścia powieści oraz dwie książki non-fiction. Jest autorem scenariuszy filmowych: Wojna.pl, Major, Greenman oraz Cichociemny. W 2013 roku otrzymał stypendium scenariuszowe Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na napisanie scenariusza filmu fabularnego www.1939.com.pl.

Łączny nakład sprzedanych książek i audiobooków wynosi około 750 000 egzemplarzy.

Link do rozmowy


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz