Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z z Robertem Michniewiczem

Gościem Miłki Skalskiej będzie Robert Michniewicz, autor powieści “Partnerzy. Początek”, Wydawnictwo Czarna Owca.

Autor porusza wyjątkowo aktualny temat.

Wywiad polski kontra wywiad rosyjski. Kto wygra w tej dramatycznej rozgrywce?

Luty 2022 roku. W powietrzu wisi konflikt rosyjsko-ukraiński. W tym napiętym momencie porucznik Agencji Wywiadu Barbara Szymańska wyrusza na pogranicze ukraińskie. Jej celem jest odebranie od agenta uplasowanego we władzach Federacji Rosyjskiej tajnych informacji. Szymańska nie wie, że służby rosyjskie przygotowują pułapkę, która ma dać pretekst do interwencji wojskowej. Walcząc o własne życie, Basia z pomocą niedoświadczonego kolegi próbuje jednocześnie zdemaskować intrygę wywiadu rosyjskiego, sięgającą najwyższych polskich władz.

30 sierpnia, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Robert Michniewicz były oficer polskiego wywiadu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w Polskiej Akademii Nauk.

W 1984 roku jako jeden z prymusów ukończył Ośrodek Kształcenia Kadr Wywiadowczych. W polskim wywiadzie przepracował 23 lata, z czego 11 lat działał za granicą. Realizował zadania wywiadowcze na Bliskim Wschodzie, w Ameryce i Europie. W 2006 roku w stopniu podpułkownika przeszedł na emeryturę.

Po zakończeniu służby zajmował się audytem i kontrolą wewnętrzną oraz bezpieczeństwem korporacyjnym. Do 2014 roku był Dyrektorem Biura Audytu i Bezpieczeństwa w Bumar sp. z o.o. i następnie w Polskim Holdingu Obronnym.

Zainteresowania: literatura sensacyjna i marynistyczna, polityka, sprawy gospodarcze i finansowe, podróże, sport (siatkówka, tenis, skoki narciarskie).

Autor o swojej twórczości tak mówi: Pisanie zawsze przychodziło mi z łatwością i jest jednym z moich ulubionych zajęć. Od wczesnej młodości pasjonowało mnie pisanie książek, które jednak zazwyczaj trafiały do szuflady. Przez okres mojej pracy zawodowej wielokrotnie sporządzałem dokumenty, mogące stanowić ciekawe publikacje. Pozostają obecnie w archiwach Agencji Wywiadu.

Link do rozmowy


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz