Listy bestsellerów Rynek wydawniczy

TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – sierpień 2023

Dokładnie przez 6 miesięcy zestawienie bestsellerów sprzedaży na TaniaKsiazka.pl otwierała seria “Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak. W sierpniowym podsumowaniu widać dużą zmianę. Pierwsze miejsce należy do Clone z serii “Students” Aleksandry Negrońskiej. Drugie miejsce zajmuje ostatnia część cyklu “Rodzina Monet. Perełka” Weroniki Anny Marczak. Na podium wrócił też król polskiego kryminału – Remigiusz Mróz – z Zarzutem – 17. częścią cyklu o Chyłce.

Cykl Weroniki Marczak nadal niepodzielnie króluje na szczycie kategorii Literatura dla
młodzieży
. W pierwszej dziesiątce znalazły się – seria “Lato” Jenny Han oraz dwie nowości: Mój kumpel jest dziewczyną Weroniki Ancerowicz i fenomen TikToka Icebreaker autorstwa Hannah Grace.

TopKę w kategorii Poradniki otwiera światowy bestseller Kuracja życia metodą dr Clark Huldy Clark. Tuż za nią po raz kolejny wysoko w tej kategorii: Sztuka uwodzenia Roberta
Greene’a i Kiedy ciało mówi nie. Koszty ukrytego stresu Gabora Maté.

TopKę kategorii Literatura faktu, reportaż otwiera, podobnie jak w lipcu, publikacja
Chłopki. Opowieść o naszych babkach Joanny Kuciel-Frydryszak. Na kolejnych miejscach jest więcej polityki – być może w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Drugie miejsce zajmuje intrygująca opowieść o życiu partii rządzącej Kulisy PiS dziennikarza Kamila Dziubki, na trzecim książka Wielkie łowy Kaczyńskiego. 1995-2023 autorstwa Tomasza Piątka – dziennikarza i pisarza.

Sprawdź pełne zestawienie TopKa TaniaKsiazka.pl.


Dane najlepiej sprzedających się tytułów w lipcu pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

(info TaniaKsiazka.pl)


One thought on “TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – sierpień 2023

Dodaj komentarz