Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Anną Stryjewską

Z okazji premiery trzeciego tomu “Sagi Klonowego Liścia” (Skarpa Warszawska) pt. Kanadyjski raj Miłka Skalska zaprosiła Annę Stryjewską.

“Saga Klonowego Liścia” to oparta na prawdziwych wydarzeniach rodzinna historia pełna tajemnic, marzeń i wiary w lepsze jutro.

Połowa lat 90.; młodzi Ostrowscy po kilku latach tułaczki osiedlają się w sennym miasteczku w Kanadzie w prowincji Ontario. Dzięki stałemu zatrudnieniu Aliny w fabryce Chryslera otrzymują kredyt i kupują wymarzony dom. Alina cieszy się, że wreszcie ma przy sobie najbliższych, a jej córki mogą uczęszczać do szkoły, ucząc się obcego języka. Antoni nie znajduje spełnienia w nowym życiu. Tęskni za matką, przyjaciółmi i ojczyzną. Niezadowolenie topi w alkoholu. Pozorne szczęście dodatkowo burzą wybory najstarszej córki, która postanawia rozpocząć swoje własne życie, wracając do Europy. Czy kraina klonowego liścia przyniesie szczęście rodzinie Ostrowskich? Jak poradzą sobie w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi?

8 września, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Anna Stryjewska od wielu lat związana jest z Łodzią. Prowadzi agencję nieruchomości. Jej pasją są podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, smaki i tradycje. Interesuje się historią, literaturą, malarstwem. W wolnych chwilach również maluje. W 2015 roku zdobyła honorowe wyróżnienie w konkursie Książka Przyjazna Dziecku za powieść dla młodzieży Głowa do góry, Matyldo! oraz za bajkę Filip i jego orkiestra.

Spod jej pióra, dzięki współpracy z Wydawnictwem Szara Godzina, ukazały się kolejno: Pocałunek morza (2018), Mistrzowie życia (2018), Chłopiec z ulicy Wschodniej (2018), Kochankowie miasta (2019), Dylogia-Zośka. Dopóki biło serce – tom 1 (2020), Zośka. Przepustka do szczęścia – tom 2 (2021), Skradziona kołysanka (2021), Albański motyl (2022).

Link do rozmowy


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz