Targi

Ruszyła sprzedaż biletów na grę miejską dla fanów literatury Young Adult

W dniach 11-25 października odbędzie się jesienna edycja Targów Książki Empiku. Jak co roku na uczestników czekać będzie wiele inspirujących rozmów z autorami transmitowanych online. Nie zabraknie też spotkań na żywo z najpopularniejszymi twórczyniami literatury Young Adult, a także wydarzeń specjalnych. Jednym z nich jest gra miejska End of love z ich udziałem. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.


End of love to mobilna gra terenowa, która odbędzie się 14 października w Warszawie. Na uczestników czekają misje inspirowane książkami bestsellerowych autorek: Unique Aleksandry Negrońskiej, Bad Move Agaty Polte i Smak gorzkiej czekolady Weroniki Ancerowicz. Gracze będą się przemieszczać po trasie wyznaczonej przez GPS, rozpoczynając od Placu Unii a kończąc w Złotych Tarasach, i na nowo odkryją historię utraconej miłości. Zmierzą się z wieloma zadaniami, które przybliżą ich do rozwikłania głównej łamigłówki. Co ważne, po drodze spotkają każdą z autorek! Będą musieli wykazać się znajomością ich twórczości, kreatywnością i wiedzą ogólną. Na trzech najlepszych graczy czekają nagrody – karty prezentowe do Empiku o wartości 1000 zł, 500 zł i 300 zł. Ponadto troje zwycięzców (wraz z osobami towarzyszącymi) weźmie udział w kameralnym spotkaniu z autorkami.

Gra jest jednym z wydarzeń specjalnych przygotowanych przez Empik w ramach jesiennej edycji Targów Książki, które odbędą się online w dniach 11-24 października. W ciągu tych dwóch tygodni czytelnicy mogą liczyć m.in. na atrakcyjne promocje, gorące premiery, książki z autografami oraz spotkania online z najpopularniejszymi polskimi i zagranicznymi autorami.

Gra miejska End of love odbędzie się w Warszawie 14 października. Wydarzenie jest biletowane. Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki w cenie 30 zł (plus opłata serwisowa) można kupić na stronie Going. Na miejscu uczestnicy otrzymają pakiety startowe. Pierwsza grupa wyruszy o godz. 10.00, pokonanie trasy zajmie około 2 godzin.

Więcej szczegółów
(info Empik)

Dodaj komentarz