Poligrafia poligrafia - różne

ART OF COLOR – Spotkanie liderów oraz Gala Złotego Gryfa już pod koniec listopada w Poznaniu

Organizowane przez Grupę MTP ART OF COLOR Spotkanie liderów odbędzie się
28 listopada 2023 r. w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Konferencji towarzyszyć będzie Gala Złotego Gryfa.


Podczas spotkania krajowi oraz międzynarodowi eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które muszą odpowiedzieć na radykalnie zmieniające się oczekiwania konsumentów, ustawodawców i klientów instytucjonalnych. Zgromadzeni praktycy przyjrzą się branży pod kątem efektywności ekonomicznej a spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń: gdzie i jak promować swoje produkty i usługi oraz gdzie szukać inspiracji, rady i pomocy.

W programie wydarzenia nie zabraknie takich tematów, jak: ocena sytuacji gospodarczej w Polsce, regionie i na świecie; możliwości inwestycyjne rozwoju współpracy polsko-ukraińskiej pod kątem szans dla polskich drukarzy i konwerterów; innowacje w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym; fundacje rodzinne i inne kwestie podatkowe oraz ERP’S Role in the Circular Economy. Podczas Spotkania odbędą się również dwa panele dyskusyjne – edukacyjny oraz technologiczny.

Program

Część konferencyjną zakończy Gala Złotego Gryfa, która jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej. Organizatorem konkursu jest Polska Izba Druku.

Partnerami strategicznymi Art of Color Spotkanie Liderów i Mecenasami Gali Złotego Gryfa są:

  • CREDIT AGRICOLE
  • HEIDELBERG
  • SUN CHEMICAL

Więcej szczegółów

Zakup biletów

(info MTP)

Dodaj komentarz