Targi w Polsce Targi, festiwale

6. Sądeckie Targi Książki

6. Sądeckie Targi Książki (6.STK) otwierają kalendarz targów i festiwali książki w Polsce. W 2024 roku wydarzenie ponownie odbędzie się w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju  w ostatni weekend stycznia 2024 roku. Tym razem piątek, sobota i niedziela. Piątek to dzień poświęcony głównie literaturze dziecięco- młodzieżowej.

Podczas ostatniej „wizyty” Sądeckich Targów Książki w krynickim uzdrowisku, największą na Sądecczyźnie „księgarnię”, odwiedziło blisko 4 tysiące ludzi kochających książki i lubiących czytać. Liczymy na równie wysoką frekwencję podczas kolejnej edycji.

W programie 6.Sądeckich Targów Książki: spotkania autorskie, rozmowy o książkach, czytelnictwie…. Nie zabraknie również czytelniczych niespodzianek dla najmłodszych. W czasie trwania targów odbędzie się uroczysta gala Nagrody literackiej im. ks. prof. Bolesława Kumora. Konkurs honoruje sądeckich ludzi pióra oraz książki o Sądecczyźnie.

Partnerem medialnym targów jest najpopularniejszy na Sądecczyźnie serwis internetowy sadeczanin.info, który miesięcznie notuje ponad 12 mln odsłon i ponad 3,5 mln unikalnych użytkowników. Ponad 50 tys. osób obserwuje fanpage Sądeczanina na Facebooku i 3 tys. osób profil Sądeczanina na Instagramie.

Relacje z dotychczasowych edycji targów, w tym również tych które odbywały się w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju, znajdują się na portalu sadeczanin.info.

Swoją obecność na 6. Sądeckich Targach Książki potwierdziły już takie wydawnictwa jak:

  • W Drodze,
  • Miraż (po raz pierwszy na naszych targach),
  • Kameleon,
  • Serafin,
  • Esprit (po raz pierwszy na naszych targach),
  • Agora

Zapraszam serdecznie do udziału w targach.

Na ewentualne pytania odpowiada Małgorzata Sitek
Dział Marketingu Fundacji Sądeckiej / Sądeczanin
tel. 18 475 16 31, 797-774-530
m.sitek@sadeczanin.info

(info i fot. organizatora)

One thought on “6. Sądeckie Targi Książki

Dodaj komentarz