Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Spotkanie z autorkami Jolantą Kosowską i Martą Jednachowską

Autorzy Książek w Obiektywie, Praskie Centrum Aktywności „Kocham Pragę”, wydawnictwa Zaczytani i Novae Res zapraszają na spotkanie autorskie z Jolantą Kosowską i Martą Jednachowską poświęcone ich powieści napisanej w duecie Spotkamy się we śnie oraz powieści Cicha noc.

Rozmowę z autorkami poprowadzi Jolanta Erol.

Cicha noc (Wyd. Zaczytani) to powieść Jolanty Kosowskiej, w której bohaterka wyjeżdża do Drezna i znajduje zatrudnienie w domu opieki. Nie posiada żadnego doświadczenia w zawodzie, ale jej empatia oraz pozytywna energia sprawiają, że szybko zdobywa sympatię współpracowników i staje się ulubienicą podopiecznych.

Wszystko się zmienia, kiedy Ewa niespodziewanie otrzymuje prezent bożonarodzeniowy od jednej z mieszkanek domu seniora. Kobieta chce pomóc dziewczynie w spełnieniu marzenia o założeniu własnej firmy. Ewa przyjmuje podarunek i od razu rzuca się w wir pracy. Jesienią podejmuje się remontu pewnej tajemniczej posiadłości. Nie spodziewa się, że nowe zlecenie może stać się dla niej nie tylko początkiem wielkiej kariery, lecz także… czegoś znacznie ważniejszego….

Jolanta Kosowska i Marta Jednachowska wspólnie napisały powieść Spotkamy się we śnie (Wyd. Novae Res), gdzie bohaterka eksperymentuje ze świadomym śnieniem. Fantastyczne, szalone sny przynoszą jej zapomnienie i ulgę. W każdym z nich pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna o imieniu Miron, który z biegiem czasu staje się zadziwiająco realny. Wkrótce rzeczywistość zaczyna się niebezpiecznie mieszać z wytworami kobiecej wyobraźni…

Autorki tych powieści, Jolantę Kosowską i Martę Jednachowską łączy nie tylko wspólna książka i praca nad nią. Łączą je więzy krwi, to matka i córka. Nasuwają się więc pytania. Kto wpadł na pomysł napisania tej powieści? Jak im się wspólnie pracowało? Czy chciałyby powtórzyć ten eksperyment? Tego i nie tylko tego dowiemy się już w najbliższą sobotę.

25 listopada godz. 18:00
Praskie Centrum Aktywności „Kocham Pragę”, Warszawa, ul. Targowa 32

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info. Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz