Listy bestsellerów Rynek wydawniczy

TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – grudzień 2023

Po raz drugi w całym 2023 roku w najlepszej trójce bestsellerów nie ma Rodziny Monet Weroniki Anny Marczak.

Na pierwszym miejscu utrzymuje się książka Joanny Kuciel-Frydryszak Chłopki, a na drugim książka dla dzieci Świat Poli. Pytaj do woli Ireny Mąsior. Trzecie miejsce w grudniu należy do pozycji z kategorii “rozwój osobisty” – Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu Davida Gogginsa. 

W kategorii “książki dla młodzieży” klienci TaniaKsiazka.pl w grudniu najchętniej wybierali Planer książkary, czyli specjalne wydawnictwo dla miłośników czytania, które awansowało na drugą pozycję, zamieniając się miejscami z Diamentem (cykl Rodzina Monet) Weroniki Anny Marczak. Na trzecim miejscu TopKi znalazła się książka Kelsey Hartwell 11 papierowych serc.

W kategorii książek obyczajowych grudniową TopKę otwiera Anna H. Niemczynow i jej osobista historia Ciche cuda. Na drugim miejscu są Lekcje chemii – świetny debiut Bonnie Garmus o problemach kobiet w latach 50. XX wieku. Podium zamyka świąteczna opowieść Krystyny Mirek Zielona Gwiazdka.

Podium kategorii “poradniki” otwiera publikacja pt. O Menopauzie. Czego ginekolog Ci nie powie dr. Tadeusza Oleszczuka, specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa, której współautorką jest dziennikarka Anna Augustyn-Protas. Autorzy posługując się informacjami medycznymi w przystępny sposób opisują tajniki menopauzy. Drugie miejsce podium zajmuje Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata psychologa sportowego Jima Afremowa. Trzecie miejsce to Kod ciała Bradleya Nelsona, wyjaśniający jak dążyć do lepszego, zdrowszego i pełniejszego życia.

Sprawdź pełne zestawienie TopKa TaniaKsiazka.pl. 


Dane najlepiej sprzedających się tytułów w lipcu pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.


(info TaniaKsiazka.pl)

Dodaj komentarz