Hurt/księgarstwo Różne Różne Rynek wydawniczy

TaniaKsiazka.pl dla WOŚP: Unikaty dla miłośników czytania

Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce – TaniaKsiazka.pl – po raz kolejny wspiera Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wystawia aukcje Allegro skierowane do miłośników książek. Wśród propozycji elegancki pakiet Wiedźmina z autografami autora – Andrzeja Sapkowskiego oraz Jurka Owsiaka


Księgarnia TaniaKsiazka.pl przygotowała ekskluzywny komplet Wiedźmina w twardej oprawie i kartonowym, ozdobnym etui. To osiem tomów kultowego cyklu fantasy Andrzeja Sapkowskiego w nowej szacie graficznej, nawiązującej do oprawy wizualnej serialu wyprodukowanego przez Netflix. Wygląd okładek odświeżono z myślą o fanach zarówno mistrzowskiej sagi, jak i serialowej adaptacji.

Specjalnie na prośbę księgarni TaniaKsiazka.pl z okazji 32. Finału WOŚP w każdym tomie autograf złożył Andrzej Sapkowski oraz Jurek Owsiak. Wklejony hologram zaświadcza o oryginalności jego podpisu.


Zwiedzanie magazynu, który nazywany jest przez fanów księgarni “czytelniczym rajem”. Zwycięzca aukcji (z osobą towarzyszącą) zwiedzi m.in. magazyn firmy Glosel (właściciela księgarni TaniaKsiazka.pl i e-sklepu Bee.pl) w Białymstoku, gdzie na niemal 10 tys. m.kw. znajduje się kilkaset tysięcy książek. Będzie też miał okazję przejść szkolenie w dziale logistyki i poczuć się jak pracownik księgarni TaniaKsiazka.pl. Wspólnie z opiekunem skompletuje zamówienie jednego z klientów, a potem będzie mógł je spakować i przekazać do działu nadawania.

Jednym z etapów wycieczki jest też zapoznanie się ze sposobem pakowania w duchu less waste, który od kilku lat jest stosowany w logistyce.

Kolejny krok wyprawy to nowoczesne biuro Glosela znajdujące się niemal w centrum Białegostoku. Jego architekturę i wystrój wielokrotnie docenił branżowy portal “Property Design” m.in. w rankingu “5 pomysłów na strefę relaksu w biurze” w 2021 roku.

Zwycięzca będzie mógł się zregenerować przy filiżance dobrej kawy lub herbaty i poznać pracowników firmy. Również w biurze otrzyma pakiet 32 książek z różnych gatunków, starannie wyselekcjonowanych z listy bestsellerów TopKa. Jego wartość to około 1500 zł.

Zespół sklepu Bee.pl przygotuje też niespodziankę dla miłośników kawy i zdrowego stylu życia.


Kolejna aukcja to ukłon zwłaszcza w kierunku miłośników księgarni Taniaksiazka.pl. Do zdobycia jest kolekcja 32 unikalnych zakładek i zestaw firmowych gadżetów.

Zakładki do książek publikowane przez księgarnię TaniaKsiazka.pl są dostępne tylko jako gratis w przesyłce z zamówieniem. Nie można zdobyć ich w żadnym innym miejscu. Każda z nich jest inna, ma swój własny charakter i styl. Wszystkie projektuje wewnętrzny dział kreacji księgarni, wypuszczając nowe serie kilka razy w roku. Dzięki tej aukcji fani księgarni mają niepowtarzalną okazję zdobycia dużej puli historycznych wydań kultowych zakładek.

Do zestawu 32 zakładek będą dołączone “TanioKsiążkowe” gadżety: duża bawełniana torba na zakupy “Books are great”, firmowy kubek “Dużo czytam, nawet z fusów” i zestaw trzech herbat (czarna, zielona i owocowa).


Księgarnia TaniaKsiazka.pl wspólnie z e-sklepem Bee.pl utworzyły także eSkarbonkę, do której można wpłacać pieniądze na rzecz WOŚP.


32. Finał WOŚP odbędzie się w najbliższą niedzielę (28.01.2024 r.). Mottem akcji jest “Tu wszystko gra OK!”, a celem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

(info: Tania Książka)

Dodaj komentarz