Hurt/księgarstwo Różne Różne Rynek wydawniczy

TaniaKsiazka.pl: Ponad 20 tysięcy wsparcia dla WOŚP

Kwota ponad 20 tysięcy zł wpłynęła na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dzięki działaniom księgarni TaniaKsiazka.pl.


Kultowy Wiedźmin za 15 100 zł!

Największą liczbę licytujących zgromadziła aukcja ekskluzywnego kompletu Wiedźmina w twardej oprawie i kartonowym, ozdobnym etui. Specjalnie na prośbę księgarni TaniaKsiazka.pl z okazji 32. Finału WOŚP w każdym tomie autograf złożył Andrzej Sapkowski. 

Na poszczególnych woluminach podpisał się także Jurek Owsiak, co potwierdzają hologramy. W imieniu księgarni TaniaKsiazka.pl tę wyjątkową aukcję wystawiła Fundacja WOŚP.

W aukcji brało udział ponad 30 osób. Oferta bardzo szybko osiągnęła kilka tysięcy złotych, by tuż przed zakończeniem licytacji przekroczyć 15 tys. zł. 

Czytelniczy raj i paczka bestsellerów za 3 600 zł

Wyjątkowe chwile w czytelniczym raju i prezenty od TaniaKsiazka.pl i Bee.pl wylicytowała rodzina pani Wiktorii ze Szczecina. Od lat wspierają WOŚP i co roku oglądają ciekawe aukcje, czasem biorąc udział w kilku. Oferta zwiedzania “czytelniczego raju” tak im się spodobała, że postanowili walczyć tylko w tej aukcji. Pani Wiktoria jeszcze studiuje, od dziecka kocha czytanie i przebywanie z książkami. Zachwyciła ją możliwość zajrzenia we wszystkie “TanioKsiążkowe” zakamarki.

Kwota, jaką zaoferowała rodzina pani Wiktorii to 3 600 zł. 

W prezencie od TaniaKsiazka.pl studentka otrzyma też 32 książki z wybranych przez nią gatunków (fantasy, kryminał i thriller), “TanioKsiążkową” kawę i zapas wegańskiego napoju przygotowanego specjalnie dla miłośników kawy od sklepu Bee.pl.

Zwyciężczyni tej aukcji to klientka księgarni TaniaKsiazka.pl i Bee.pl.

Zestaw dla fanów księgarni TaniaKsiazka.pl za 660 zł

Zestaw 32 unikalnych zakładek i firmowe gadżety TaniaKsiazka.pl wylicytowała wieloletnia klientka księgarni TaniaKsiazka.pl – pani Anna z Wielkopolski. Za komplet archiwalnych zakładek, bawełnianą torbę na zakupy, firmowy kubek, herbaty i Planer Książkary zaoferowała 660 zł.

Księgarnia TaniaKsiazka.pl wspólnie z e-sklepem Bee.pl utworzyły także eSkarbonkę, do której można było wpłacać pieniądze na rzecz WOŚP. Tu udało się zgromadzić 822 zł.

W sumie działania księgarni TaniaKsiazka.pl i sklepu Bee.pl przyniosły kwotę 20 182 zł.  Wszystkie środki zebrane podczas 32. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

(info: Tania Książka)

Dodaj komentarz