Hurt/księgarstwo Księgarnie

Tantis.pl na Festiwalu i Targów Gier Planszowych Book Game 

1 marca w Krakowie rozpoczyna się druga edycja Festiwalu i Targów Gier Planszowych Book Game, wydarzenie zrzeszające miłośników gier z całego kraju. Wśród wystawców znajdzie się również księgarnia internetowa tantis.pl.

Chcemy pokazać, że tantis.pl to nie tylko księgarnia. Poszerzanie oferty gier bez prądu jest jednym z naszych priorytetów na najbliższy czas. Uruchomiliśmy już nową stronę kategorii w naszym sklepie internetowym, która mamy nadzieję, ułatwi klientom poruszanie się po tym planszówkowym świecie. Festiwal Book Game jest doskonałą okazją do tego, żeby zaistnieć w świadomości miłośników gier, a jednocześnie pokazać się naszym dotychczasowym klientom z nowej strony – mówi Sylwia Marek, specjalistka ds. handlowych w tantis.pl. – Podczas festiwalu zapraszamy wszystkich na nasze stoisko sprzedażowe, gdzie będzie możliwość zrobienia zakupów a także zamówienia gier w atrakcyjnych cenach z dostawą do domu. Na stoisku znajdzie się przede wszystkim oferta naszych partnerów, w tym nowości od Portal Games, TM Toys i Winning Mooves.  Oprócz tego będzie można spotkać nas – i oczywiście zagrać z nami – w Games Roomie. Dodatkowo, wspólnie z naszym partnerem, DPD zorganizowaliśmy Strefę Pakowania, w której każdy będzie mógł spakować swoje targowe zakupy i wysłać je za 5 złotych w dowolne miejsce na terenie Polski. Co ważne, będzie można zrobić to nie tylko korzystając z automatów paczkowych DPD Pickup ale także z usługi kurierskiej – dodaje Sylwia Marek.

Festiwal i Targi Gier Planszowych Book Game rozpoczynają się w piątek, 1 marca i potrwają trzy dni.


Tantis.pl to księgarnia internetowa z Bielska-Białej. Od 16 lat dostarcza do domów swoich klientów nie tylko książki, ale również gry, zabawki i artykuły papiernicze. W ofercie sklepu znaleźć można ponad 210 000 produktów i liczba ta stale rośnie.

(info: tantis.pl, na zdjęciu: Sylwia Marek)

Dodaj komentarz