Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Jakubem Pawełkiem

Gościem Miłki Skalskiej będzie Jakub Pawełek, autor powieści Wieczne igrzysko. Imię duszy, wydanej nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Krótko o książce:

Istnieje tylko jedna, niekończąca się wojna, która właśnie osiągnęła nowy poziom, pukając do naszych drzwi. Na Morawach miała miejsce straszliwa demonstracja sił nieczystych. Do walki z tymi upiorami zostali powołani kanonicy – elitarne jednostki obdarzone boskim błogosławieństwem. Mimo to, większość z nich pada ofiarą konfliktu. Czy to pomyłka? Sabotaż? A może diabelska zasadzka? Ocaleni wracają do Warszawy, gdzie toczy się zupełnie inna walka o dominację nad ludzkimi duszami. W samym centrum tego konfliktu znajduje się Roksana – kanoniczka nękana koszmarami, która z determinacją dąży do odkrycia prawdy o sobie. Piekło, jednak, nie ma zamiaru czekać. Piekło ewoluuje razem z człowiekiem i jest już gotowe zadać kolejny, miażdżący cios…

Jakub Pawełek (ur. 1990) to autor, który swoje korzenie ma w regionie Świętokrzyskim, ale z wyboru osiadł na Śląsku. Swoją literacką karierę rozpoczął w 2014 roku od wydania politycznego thrillera Wschodni grom. W tej książce opisuje konfrontacje militarne dwóch potęg – Chin i Rosji – na wschodnich stepach. Pawełek jest autorem wielu powieści i opowiadań, w których nie boi się eksperymentować z fabułą, tworząc historie trzymające w napięciu do ostatniej strony. Łącząc swoje zainteresowania techno-thrillerami i fantastyką, stworzył unikatową opowieść, gdzie dosłownie piekło wyłania się na ziemi. Jego dzieła są idealnym wyborem dla czytelników poszukujących intensywnych wrażeń literackich i niebanalnych rozwiązań fabularnych.

20 marca, środa, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz