Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Danielem Komorowskim

Gościem Miłki Skalskiej będzie Daniel Komorowski, autor powieści Mieszko. Wyjście z cienia, wydanej nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Wciągająca historia osadzona w historycznych realiach Polski! Księstwo Piastów, rządzone przez księcia Siemomysła, staje przed serią przełomowych wydarzeń. W osadzie trwają przygotowania do ślubu Czcibora, jednego z synów władcy, który ma na celu rozszerzenie wpływów i umocnienie władzy dynastii na sąsiednich terenach.

Co jednak z pozostałymi potomkami? Jakie losy czekają na Prokopa i wygnanego Mieszka? Nieoczekiwana śmierć wstrząśnie fundamentami księstwa i wywróci porządek do góry nogami. Bunt i wrogowie na każdym kroku zagrażają stabilności. Skąd się wzięło zagrożenie ze strony Haralda Sinozębego, króla Danii, i jego wojowników z Jomsborga? Czyje życie dobiegnie końca, a kto będzie miał szczęście?

Opowieść pełna intryg, epickich bitew i historycznych odniesień przedstawia losy władzy, miłości, zdrady i odkupienia.

Daniel Komorowski (ur.  1993 roku) – grafik z wykształcenia, niesie w sobie duszę pisarza. Jego serce bije mocniej na myśl o średniowieczu, co przelał w oszałamiającą ośmiotomową sagę Furia wikingów. W jego najnowszym dziele Mieszko: Wyjście z cienia odnajdziemy tę samą pasję do epoki, która nieustannie go inspiruje. Nie ma końca planom tego twórcy. Gdy nie zatapia się w literaturze, toczy walkę z własnymi demonami – pragnieniem tworzenia nowych, wciągających opowieści, które są dla niego niczym powietrze. W każdym zdaniu, w każdym słowie – więcej emocji, więcej życia. Bez dodatkowych ozdobników, bez emotikonów. Czysta pasja pisarska w najczystszej postaci.

18 marca, poniedziałek, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz