Różne Rynek wydawniczy

Czy bohater literacki powinien być bohaterski? Webinar

Czego się dowiesz?

✔️ Kto to jest bohater literacki i czy warto się z nim zaprzyjaźnić?
✔️ Jakie cechy powinien posiadać bohater literacki?
✔️ Dlaczego nasz bohater powinien się z kimś pokłócić?
✔️ Czy bohater powinien podróżować i o jaką podróż chodzi?
✔️ Gdzie szukać pisarskich inspiracji w zakresie tworzenia bohaterów?
✔️ Jakie narzędzia pomagają w kreowaniu bohaterów?

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Zdobędziesz wiedzę na temat tworzenia bohatera/bohaterów i elementów niezbędnych do jego funkcjonowania w wykreowanym świecie powieściowym. Ale nie tylko! Dotyczy to także scenariuszy filmowych, opowiadań, sztuk teatralnych, gier… wszystkich sposobów wypowiedzi kreatywnej, w której musisz wymyślić bohatera i jego świat. Zasady są takie same.

Poznasz praktyczne narzędzia do tworzenia bohatera literackiego i dzięki temu będzie Ci łatwiej tworzyć własnych. Przekonasz się także, że bohater nie może funkcjonować sam, w oderwaniu od innych elementów powieści i dowiesz się, na co jeszcze musisz zwrócić uwagę, aby Twoja książka zainteresowała czytelnika.

Ile czasu potrwa spotkanie?

Zarezerwuj do 90 minut

Zapisy na webinar

Webinar poprowadzi Agnieszka Lis. Autorka znana jest przede wszystkim z literatury obyczajowej, ale pisze książki różnorodne. Ma ich na koncie blisko trzydzieści. Są wśród nich kryminały, książki historyczne, a także erotyk i książki dla dzieci.

Każdy uczestnik podczas webinaru otrzyma prezent, a także specjalną ofertę.

28 marca, czwartek, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz