Konkursy Różne

Zwyrtała – szósta edycja konkursu

Zwyrtała tak pięknie grał,
że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!

Agencja Promocyjna OKO, organizator Rabkafestival, ogłasza szóstą edycję konkursu i ponowne poszukiwanie „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział, należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju, pocztą tradycyjną lub mailowo (scan), do 15 maja 2024 roku krótki formularz z opisem projektu. Regulamin i formularz znajdują się na stronie: https://www.rabkafestival.pl/2024/zwyrtala-2024/

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego oraz ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. dwudniowy pobyt z osobą towarzyszącą w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. W puli nagród znalazł się także wyjazd dla trzech osób na festiwal literacki „Lesenetz” do Hamburga oraz pięć zestawów naturalnych kosmetyków na bazie rabczańskiej solanki.

Konkurs organizowany jest w ramach Rabka Festival – Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej, który odbędzie się w tym roku w dniach 17-20 lipca. Temat przewodni festiwalu: „Książki i marzenia zmieniają świat”.

(info OKO)


Dodaj komentarz