Targi Targi w Polsce

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® z najważniejszą nagrodą w branży eventowej

Ubiegłoroczne 26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® organizowane przez Targi w Krakowie zostały wyróżnione nagrodą główną w prestiżowym konkursie branży eventowej MP Power Awards® w kategorii Targi.

W trakcie 26. edycji targów wprowadzone zostały przełomowe zmiany w zakresie organizacji wydarzenia, budowania programu targów oraz sposobu prowadzenia komunikacji z rynkiem. Łamiąc schematy, organizatorzy skutecznie wdrożyli nowe rozwiązania, czego dowodem była znaczna poprawa komfortu odwiedzających, autorów i wystawców.

Mottem 26. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® był cytat z wiersza „Urodziny” Wisławy Szymborskiej „Tyle naraz świata ze wszystkich stron świata”, który idealnie oddał charakter minionej edycji. W targach udział wzięło 480 wystawców, ponad 800 autorów, 52 000 odwiedzających oraz 20 000 widzów Telewizji Targowej. W trakcie trwania targów Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków było miejscem spotkań z literaturą z całego świata, przestrzenią dialogu międzykulturowego i międzypokoleniowego, płaszczyzną wymiany pomysłów, myśli i doświadczeń.

MP Power Awards – konkurs poświęcony branży eventowej

MP Power Awards® jest pierwszym poświęconym branży eventowej konkursem, którego celem jest wyróżnienie najlepszych projektów związanych z event marketingiem, promowanie profesjonalizmu branży, a także podnoszenie standardów realizowanych projektów. Zgłoszenia w kategorii TARGI oceniane były pod kątem efektywności, kreacji, sposobu realizacji i innowacyjności zrealizowanych projektów. 

To już druga nagroda dla Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® w tym prestiżowym konkursie w 2022 r. 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® również zdobyły nagrodę główną. Otrzymana statuetka jest dowodem na to, że podejmowane przez Targi w Krakowie działania, wprowadzane zmiany, reagowanie na potrzeby rynku, są doceniane nie tylko przez wystawców i odwiedzających, ale także specjalistów z branży eventowej.


(info Targi w Krakowie)

Dodaj komentarz