Konkursy Najlepsze książki/plebiscyty Różne

Nagrody Best Audio Empik Go w nowej odsłonie

Kultowa bajka z Robertem Makłowiczem oraz Kubą Wojewódzkim w obsadzie, raper w roli lektora czy opowieść o naszych babkach w wersji audio? Znamy nominacje do Nagród BEST AUDIO Empik Go dla tych, którzy lubią słuchać. Kto zdobędzie największe uznanie słuchaczy? Tego dowiemy się 4 czerwca.


Boom na produkcje audio trwa. Słuchowiska, audiobooki oraz podcasty na stałe wpisały się już w codzienne życie Polaków, którzy poszukują w nich rozrywki, wiedzy i wsparcia. Tylko w 2023 r. fani treści cyfrowych spędzili 32 miliony godzin na słuchaniu ulubionych tytułów. Teraz staną przed wyborem wybrania tych, które zachwyciły ich najbardziej. Właśnie ruszyła 4. edycja Nagród BEST AUDIO Empik Go, dla tych którzy lubią słuchać.

Konkurs w tym roku otwiera się na nowe. Oprócz najpopularniejszych audiobooków i podcastów fani będą mogli nagrodzić swoich ulubionych influencerów i twórców muzycznych, którzy zaistnieli w świecie audio. Bo bez muzyki nie byłoby poruszających wyobraźnię słuchowisk. Do dobrze znanych kategorii dołączą „BUZZINN roku”, który wyróżni wydarzenie roku oraz „E-MUZYCZNE historie” z artystami, którzy spróbowali swoich sił w szeroko pojętym świecie literatury.

W tym roku aż 50 tytułów powalczy o złote statuetki. Niemal 100 lektorów, aktorów, reżyserów, autorów, scenarzystów, podcasterów, influencerów i twórców internetowych czeka na wirtualne głosy fanów. Do popularnych już kategorii gatunkowych dołączają dwie podcastowe oraz influencerskie, a także jedna z superprodukcjami audio.

Rozstrzygnięcie Nagród BEST AUDIO Empik Go już 4 czerwca 2024 r. Głosowanie potrwa do 22 maja 2024 r.


(info Empik)

Dodaj komentarz