Promocje książek Różne Rynek wydawniczy Spotkania literackie

Autorski Live z Andrzejem Wardziakiem

Miłka Skalska będzie rozmawiać z Andrzejem Wardziakiem autorem powieści Głębia wydanej nakładem Skarpy Warszawskiej.

Tematem rozmowy będzie powieść Głębia. Łomianki pod Warszawą, schyłek lat dziewięćdziesiątych. Życie Kamila nie jest łaskawe, pełne trudności i niewyjaśnionych tajemnic. Najpierw musi uporać się z bolesną stratą ojca, a następnie mierzyć się z tęsknotą za młodszą siostrą, której ślad nagle ginie. Ta niewyjaśniona, długo dręcząca go sprawa, odbiera mu spokój, wpływając na każdy aspekt jego życia. Gdy wydaje mu się, że najrozsądniej byłoby po prostu zaakceptować to, co przeszło i próbować iść dalej, los rzuca mu kolejne wyzwanie – zdarza się coś, czego zupełnie się nie spodziewał.

Niespodziewanie, Kamil natrafia na trop, który może mu pomóc rozwikłać tę dręczącą go zagadkę i zamknąć sprawę, którą wszyscy inni zdążyli już odpuścić. Czas jednak gra przeciwko niemu – poziom wody w Wiśle niebezpiecznie wzrasta z dnia na dzień, zagrażając wylaniem.

To opowieść pełna emocji, gdzie tajemnica przeplata się z bolesnym poświęceniem. Główny bohater odkrywa, że obsesyjne grzebanie w przeszłości może czasem mieć tragiczne skutki.

Andrzej Wardziak posiada wykształcenie tłumacza języka angielskiego i scenopisarza. Swój debiut literacki miał w 2013 roku, kiedy to opublikował Infekcję, która przedstawiła stolicę Polski opanowaną przez hordy nieumarłych. Spośród pięciu dotychczas wydanych powieści, dwie zostały nominowane do tytułu Książki Roku na portalu lubimyczytac.pl w kategorii Horror. Wolne chwile, które udaje mu się wydrzeć codzienności, poświęca na gry fabularne i planszowe, a także na spacery po lesie w towarzystwie żony i wiernego psa. Jest pasjonatem tatuażu i ciężkiej muzyki, którą zawsze włącza podczas swojej twórczej pracy.

23 lipca, wtorek, godz. 19.00

AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz