Księgarnia BookBook zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Lis i premierę jej książki “Przebudzona”

Księgarnia BookBook zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Lis i premierę jej książki "Przebudzona"

Kiedy

29/01/2020    
18:00 - 19:00

Gdzie

Księgarnia BookBook
ul. Koszykowa 34/50 , Warszawa

Event Type

Mapa niedostępna

Księgarnia BookBook zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Lis z okazji premiery książki Przebudzona wydanej nakładem wydawnictwa Czwarta Strona.
Rozmowę poprowadzi Aleksandra Wolska.

Agnieszka Lis – jedna z najpoczytniejszych pisarek literatury obyczajowej, pianistka i dziennikarka. Jej powieści opowiadają o życiowych perypetiach – bólu, rozstaniu, trudnych relacjach, samotności, chorobie i marzeniach. Trafiają do zakamarków kobiecej duszy i pozwalają zrozumieć, że z każdej – nawet najcięższej – sytuacji zawsze jest jakieś wyjście. Agnieszka Lis nie kreuje rzeczywistości, w której wszyscy są szczęśliwi i nie napotykają na swojej drodze problemów. Przeciwnie – stawia przed swoimi bohaterami wyzwania, które mogą wydawać się nie do przezwyciężenia. Autorka książek: Jutro będzie normalnie, Samotność we dwoje, Pozytywka, Karuzela, Latawce, Huśtawka, Muzyka twojej duszy, Pocztówki.


Księgarnie BookBook to księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.

Dodaj komentarz