Wojtek Chmielarz w Muzeum Broniewskiego

Wojtek Chmielarz w Muzeum Broniewskiego

Kiedy

25/08/2020    
19:00 - 20:00

Gdzie

Ogród Muzeum Broniewskiego
ul. Jarosława Dąbrowskiego 51, Warszawa

Event Type

Mapa niedostępna

Muzeum Literatury zaprasza do ogrodu Muzeum Broniewskiego (Warszawa, ul. Jarosława Dąbrowskiego 51) na spotkanie z Wojtkiem Chmielarzem – pisarzem uznawanym za jednego z najlepszych twórców literatury kryminalnej. Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia (wtorek) o godzinie 19:00.

Spotkanie dot. będzie jego książki Wyrwa (Wydawnictwo Marginesy), która wkrótce zostanie zekranizowana. Film na podstawie powieści wyreżyseruje Bartosz Konopka, twórca nominowanego do Oscara „Królika po berlińsku”.

W ramach letniego cyklu wydarzeń „Ogród przez lato” z autorami książek rozmawiać będzie Weronika Wawrzkowicz, dziennikarka, autorka bloga „Rozmawiam, bo lubię”.

Wstęp jest wolny, jednak ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: „Wojtek Chmielarz”.


„Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.

Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o książkach, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.

FB – wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2683258228612898/

FB – Muzeum Literatury: https://www.facebook.com/MuzeumLiteratury

FB – Rozmawiam, bo lubię: https://www.facebook.com/rozmawiambolubie

(info i foto. Muzeum Literatury)

Dodaj komentarz