Targi Targi w Polsce

VII PST – podziękowania i uwagi

Korowód misiów na VII PST

Za nami kolejne Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży. Jak było? Niech ocenią sami uczestnicy.


Tegoroczne Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci i Młodzieży ich organizatorzy (PTWK, MTP oraz CK „Zamek”) mogą uznać za bardzo udane i mamy nadzieję, że przełomowy w „karierze” tej jakże potrzebnej imprezy. Bogaty program imprez towarzyszących, duże zainteresowanie mediów, a co za tym idzie rzesza maluchów spragnionych zabawy i ich rodziców (ci kupują książki).

Na targach było ciekawie (o tym wkrótce na łamach „Wydawcy” i portalu) i ludno. A o tym, że goście opuszczali hale targową zadowoleni, niech świadczą listy jakie zaczynają napływać na adres ich Komisarza – Olchy Sikorskiej.

Przyłączamy się do „chwalby” prosząc naszych czytelników, głównie uczestników VII PST, o uwagi dotyczących Targów – przyszłe muszą przecież być jeszcze lepsze.
Swoje uwagi prosimy przesyłać na adres e-mail: wydawca@go2.pl
Z poważaniem Andrzej Palacz (red. naczelny „Wydawcy” i portalu www.wydawca.com.pl)


Szanowna Pani Olcho,
Chciałam Pani raz jeszcze podziękować za nasze spotkanie w Poznaniu, za życzliwość okazaną IQBALowi, za Pani entuzjazm i zaangażowanie w organizowaniu Spotkań Spotkań Targowych. Były to bardzo piękne Spotkania, które na długo zostaną w mojej pamięci…

Joanna Berdyn, Wydawnictwo POINTA – IQBAL

………………………………………………………..

Witam serdecznie Pani Olcho,
w imieniu Wydawnictwa Mamika chciałabym raz jeszcze bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą gościnność i przemiłą atmosferę podczas Targów Książki Dziecięcej w Poznaniu. Miło było być pod Pani skrzydłami 😉
Bardzo serdecznie pozdrawiam

Monika Michałowska
Redaktor Naczelna Wydawnictwa Mamika

………………………………………………………..

VII Targi książki dziecięcej w Poznaniu zakończone, a wydawnictwo COTKOTU® …?
Bardzo, bardzo zadowolone!
Takich targów jeszcze nie było! Wszystko sprzedane!
Ani jedna książka, ani jedna myszka nie wróciła z nami do wydawnictwa…
Każda znalazła nowego przyjaciela!
Było wspaniale! Kolorowo, bardzo sympatycznie…
Olcho nasza wspaniała! Ty byłaś duszą tych targów!
Dziękujemy jeszcze raz, za tak mile rozmowy, nowe kontakty i piękne momenty…
Za możliwość wspaniałych promocji i tak dużo Twojego serca,
które sprawiło, że targi stały się nie powtarzalne!

Magiczne pozdrowienia
i kosmiczne życzenia z planety COTKOTU®!
Już bardzo duża Helenka z myszką Cotu

………………………………………………………..

Witam serdecznie
W imieniu własnym, moich przedszkolaków i ich Rodziców Bardzo dziękujemy za wspaniałe trzy dni spotkań z książką. Dzieci były zachwycone spotkaniami w piątek, w których wzięły udział nasze dwie grupy. W sobotę i niedzielę dzieci też licznie i już z rodzicami odwiedziły ekspozycję i brały udział w wielu spotkaniach. Osobiście dziękuję za spotkanie z panią profesor Gruszczyk-Kolczyńską, którą do tej pory znałam tylko z opowiadań moich wykładowców i z książek – wspaniałe chwile!
Gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w organizację tak pięknej imprezy i cieszymy się bardzo, że mogliśmy w niej wziąć udział. (…) Pozdrawiam i życzę wielu równie wspaniałych inicjatyw.

Katarzyna Polcyn i Przedszkole nr 16

………………………………………………………..

Droga Pani,
bardzo żałuję, że nie udało mi się Pani znaleźć. (…)
Gratuluję udanej imprezy. Byliśmy tam całą sobotę z dużą gromadą dzieci (ok. 40). Wszystkie kupiły książki i nazbierały autografów. Bardzo się cieszyłam z kolejnego spotkania z Martą Fox – to ulubiona pisarka moich nastoletnich uczennic i córek bliźniaczek. Te ostatnie bardzo żałowały, że nie mogły z nami pojechać. Marysia i Hela zdają w tym roku maturę i właśnie piszą prezentacje.
Czy ma tam Pani gdzieś pod ręką listę nagrodzonych w konkursie „Książka, którą chciałbym przeczytać”? Byłabym wdzięczna za załączenie. Na wskazanych stronach internetowych jeszcze jej nie ma.
Pozdrawiam serdecznie i kłaniam się nisko.

Wanda Szymanowska

………………………………………………………..

Szanowna Pani Olcha Sikorska!
…Gratuluję wspaniałych Targów. Z wielkim podziwem obserwowalem Państwa przedsięwzięcie. Dzieci, z którymi uczestniczylem w Targach są naprawdę zadowolone. Jeszcze raz dziękuję.
Jestem przekonany, że Targi Książki… na stale wpiszą się w naszą edukacyjną działalność, a myślę o Zespole Szkół w Czarnem.
Z wyrazami szacunku

Piotr Zabrocki z Czarnego

Dodaj komentarz