Konkursy Poligrafia

Konkurs “Złoty Gryf 2020” – organizator czeka na zgłoszenia

Do dnia 31 sierpnia br. można przysyłać prace na Konkurs “Złoty Gryf 2020” – na najlepszy pod względem jakości wykonania produkt poligraficzny. 


Organizatorem konkursu jest Polska Izba Druku, a nadsyłane prace  oceniane są w następujących kategoriach:

a) produkt wielobarwny w oprawie prostej
b) produkt wielobarwny w oprawie złożonej
c) czasopismo wielobarwne
d) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej
e) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej
f) opakowanie z nadrukiem
g) etykieta
h) produkt informacyjno-reklamowy
i) kalendarz

Produkty te mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie) jak i Ci, którzy są jego właścicielami np. wydawcy lub firmy handlowe. ZGŁOSZENIE PRAC JEST PŁATNE.

Konkurs Złotego Gryfa jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest tylko i wyłącznie jakość produktu.

Zostanie laureatem tego konkursu jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Szerokie spektrum fachowości członków Jury zapewnia obiektywizm wyboru laureatów.

Laureaci otrzymują statuetkę “ZŁOTEGO GRYFA” wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach.

PID zachęca Państwa do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji z silną konkurencją, tym bardziej, że jakość usług potwierdzona obiektywną oceną, jest najlepszą rekomendacją dla Państwa klientów.

Na stronie http://www.izbadruku.org.pl (zakładka „Złoty GRYF”) znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dot. konkursu oraz listę laureatów ostatniej edycji “Złotego Gryfa”.

Rozstrzygniecie Konkursu Złotego Gryfa nastąpi w czasie uroczystej Gali dnia 24 października 2020 r. w hotelu The Westin Warsaw (ul. Jana Pawła II 21 w Warszawie). Gala będzie miała miejsce na dorocznym Balu Polskiej Izby Druku.

Wszyscy uczestnicy konkursu nominowani do nagród, otrzymają bezpłatne zaproszenia (dwie osoby) na tę uroczystość a tym samym i na nasz Bal.

Formularz rezerwacji hotelu dla gości Polskiej Izby Druku http://www.izbadruku.org.pl/o-konkursie

Termin zgłaszania prac – do 31 sierpnia 2020 r. Należy przesłać trzy egz. każdej zgłoszonej pracy. Wszystkie prace muszą być wykonane w roku 2019.

Warunki uczestnictwa

Konkurs ma charakter otwarty w którym mogą uczestniczyć polskie podmioty gospodarcze, które prześlą do dn. 31.08.2020r. na adres Polskiej Izby Druku:

00-728 Warszawa,ul. Kierbedzia 4

po 3 egz. każdej zgłoszonej pracy konkursowej.
Wystarczy przesłać na adres Izby wypełnioną kartę zgłoszeniową i wpłacić pieniądze wg. instrukcji podanej na dole tej karty.

(info Polska Izba Druku)

Dodaj komentarz