Festiwale literackie Targi Targi w Polsce

Salon Spotkań Autorskich w Katowicach on-line

Fundacja Historia i Kultura oraz miasto Katowice zapraszają na Salon Spotkań Autorskich w Katowicach on-line – 4-6 grudnia 2020 roku.


Salon Spotkań Autorskich w Katowicach on-line to ogólnopolskie wirtualne wydarzenie kulturalne, skierowane do wszystkich miłośników literatury ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Katowic i aglomeracji śląskiej.

Trzydniowe święto książki przeprowadzone zostanie w dniach 4-6 grudnia br., jako cykl internetowych spotkań z cenionymi autorami, wśród których ważną rolę odegrają twórcy z regionu śląskiego.

Spotkania transmitowane będą za pośrednictwem kanału Fundacji Historia i Kultura w mediach społecznościowych (Facebook lub You Tube) oraz strony internetowej Fundacji.

Organizatorem Salonu Spotkań Autorskich w Katowicach on-line jest Fundacja Historia i Kultura, Miastem – Współgospodarzem – Katowice.

Najlepsi autorzy reprezentujący szeroki wachlarz wydawniczy, atrakcyjny program, a także wsparcie projektu przez Miasto Katowice jako Współgospodarza wydarzenia – to warte podkreślenia atuty Salonu Spotkań Autorskich w Katowicach Online.

Salon Spotkań Autorskich w Katowicach on-line będzie nowoczesną, multimedialną formą kontaktu z czytelnikiem. Ze studia zorganizowanego Katowicach nasi prowadzący łączyć się będą z popularnymi autorami a publiczność będzie miała szansę, w ramach transmisji, na zadawanie im swoich pytań.

(info Fundacja Historia i Kultura)

Dodaj komentarz