Hurt/księgarstwo Księgarnie

Empik otworzył kolejne salony

W grudniu Empik otworzył kolejne salony. Po zakupy świąteczne i nie tylko mogą teraz do Empiku wybierać się mieszkańcy Nysy, gdzie marka objęła 351 mkw. powierzchni handlowej w nowo otwartej Galerii Dekada. Do sieci liczącej 280 salonów w całej Polsce dołączyła także placówka o powierzchni 257,48 mkw. przy al. św. Wojciecha 13 w Mławie. W obu nowych lokalizacjach oprócz zakupów stacjonarnych możliwy jest odbiór wcześniej zarezerwowanych produktów oraz zamówień ze sklepu internetowego. Empik zapowiada, że nie są to ostatnie otwarcia sklepów w tym roku.

Przez cały miesiąc klienci mogą liczyć w tych placówkach na cykliczne superoferty świąteczne, m.in. -30% na zestawy kreatywne oraz 50% rabatu na drugi film, kalendarz czy wybraną książkę kucharską, historyczną, biograficzną oraz o sztuce.

Niezmiennie w nowych salonach dostępny jest szeroki wybór prasy krajowej i zagranicznej oraz nowości i bestsellery książkowe, muzyczne i filmowe. Nie brakuje materiałów kreatywnych, artykułów papierniczych i plastycznych, a także produktów inspirujących do ciekawego spędzania czasu wolnego oraz rozwoju zainteresowań.

Salony stacjonarne są zintegrowane z działającą całą dobę platformą internetową Empik.com. Planując zakupy, można m.in. skorzystać z usługi rezerwacji produktu online i odebrać go w wybranym sklepie już po dwóch godzinach. W salonach możliwy jest także bezpłatny odbiór zamówień internetowych, także tych z kategorii niedostępnych stacjonarnie, jak Kosmetyki, Sport czy dekoracje domowe. Dotyczy to również zakupów z serwisu EmpikFoto.pl.

(źródło Empik, na zdjęciu Empik w Nysie)

Dodaj komentarz