Nowości wydawnicze Rynek wydawniczy Zapowiedzi wydawnicze

“Osobisty przewodnik po miejscach niezwykłych” – nowość Bratniego Zewu

Wydawnictwo Franciszkanów Bratni Zew informuje o premierze kolejnej książki – Osobisty przewodnik po miejscach niezwykłych autorstwa Piotra Bielenina pojawi się w sprzedaży 25.05.2021 roku.


Piotr Bielenin
OSOBISTY PRZEWODNIK PO MIEJSCACH NIEZWYKŁYCH
312 stron
Format: 129×208 mm
Oprawa zintegrowana


Odetchnij deszczowym powietrzem Asyżu, posmakuj lodowatej sangrii w upalne popołudnie na Majorce, posłuchaj fado w oddalonej od tłumów turystów dzielnicy Lizbony i tureckiego kazania w małym meczecie na końcu Złotego Rogu, poczuj smak świeżej bruschetty w niezwykłym miasteczku Bagnoregio i poranną rosę na stopach u podnóża Góry św. Anny.

Wyrusz do miejsc niezwykłych. Zabierze Cię tam autor, którego barwne opowieści pozwolą Ci przenieść się w czasie i przestrzeni. Czasem się wzruszysz, czasem zaśmiejesz do łez, spostrzegając nagle, że i Ty stajesz się uczestnikiem historii, które opowiada Piotr Bielenin.


Piotr Bielenin (ur. 1969) – franciszkanin, teolog, pasjonat historii i podróży, wykładowca, autor licznych artykułów naukowych. Teksty popularyzatorskie publikuje od lat na łamach „Posłańca św. Antoniego z Padwy” oraz na portalu franciszkanie.pl.
Więcej informacji o książce: https://bratnizew.pl/osobisty-przewodnik-po-miejscach-niezwyklych,3,2986,3029.
W załączeniu przesyłam notę prasową, okładkę, banery oraz pressbooka.
Jeśli są Państwo zainteresowani egzemplarzem recenzenckim, uprzejmie proszę o kontakt.

(info Wydawnictwo Bratni Zew)

Dodaj komentarz