Kadry Rynek wydawniczy

Zmiana kierownictwa Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®

Targi w Krakowie informują, że Stanowisko Project Managera Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®  po Zuzannie Oettingen obejmuje MAŁGORZATA DOWNAR.

Małgorzata Downar

Z rynkiem wydawniczym związana jest od wielu lat. Zaczynała w „Tygodniku Powszechnym”, następnie pracowała w miesięczniku „Forum Doradców Podatkowych”, wydawnictwie „Wszechnica Podatkowa” i katolickim wydawnictwie franciszkanów „Bratni Zew”. Przez ostatnie lata związana była ze „Społecznym Instytutem Wydawniczym Znak”. Obszarem jej specjalizacji zawodowej jest zarządzanie strategiczne oraz marketing wydawniczy, a także marketing usług profesjonalnych, content marketing i marketing internetowy.

Podczas swojej dotychczasowej pracy zawodowej koordynowała wiele ważnych projektów, opiekowała się markami autorskimi, zajmowała się organizacją kongresów, spotkań i szkoleń. Nałogowo czyta książki, każdy rodzaj literatury, z zastrzeżeniem, że książka musi być dobrze napisana.

Małgorzata Downar: Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® są wyjątkowym wydarzeniem. Dla mnie zawsze były świętem nie tylko samej książki, ale całej branży wydawniczej. Nieodłącznym elementem każdej jesieni. Miejscem spotkań i wymiany doświadczeń. Ubiegły rok brutalnie uświadomił czytelnikom i wydawcom, że coś utraciliśmy, że coś zostało nam odebrane. Wierzę, że ten rok okaże się łaskawszy i wszystko wróci na właściwe tory. Mam również nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, znajomość branży, a także świadomość potrzeb i oczekiwań czytelników, autorów oraz ludzi biorących udział w całym procesie wydawniczym, będą wsparciem nie tylko dla zespołu przygotowującego Targi Książki, ale także Wystawców biorących w nich udział i odwiedzających.

(info Targi w Krakowie)

Dodaj komentarz