Nowości wydawnicze Rynek wydawniczy

“Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem”- nowość od Agory

Nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się druga część bestsellerowego poradnika dla nastolatków Szkoła bohaterów i bohaterek autorstwa Nauczyciela Roku 2018 PRZEMKA STARONIA.

Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem to kontynuacja i dopełnienie poprzedniej części: dotyka trudniejszych tematów, jak wstyd czy zazdrość, skupiając się na zagadnieniach związanych z budowaniem własnej wartości, rozpoznawaniem i obroną przed manipulacją, spełnianiem cudzych oczekiwań kosztem własnej autentyczności, ćwiczeniem się w asertywności.

Nie zabraknie licznych nawiązań do kultowych książek, filmów i seriali, osobistych opowieści z życia autora oraz… magicznych ilustracji Marty Ruszkowskiej.


Wydawnictwo zaprasza na piątkowe spotkanie premierowe ONLINE, które odbędzie się 15.10, o godz. 18.00 w ramach Wirtualnych Targów Książki Empiku.
Z Przemkiem Staroniem rozmawiać będzie Justyna Dżbik-Kluge.
Transmisja na stronie Empik.com, na profilu FB Empiku, Wydawnictwa Agora oraz Wydawnictwa Agora dla dzieci.


A w listopadzie Wydawnictwo Agora przygotowało kolejne gorące nowości – dla młodszych dzieci (Bercia i Orson – nowa książka Tomasza Samojlika z ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej) oraz marzących, by zmieniać siat na lepsze nastolatków (Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników Michelle Obamy).

(info Wydawnictwo Agora)

Dodaj komentarz