poligrafia - różne

„Podszczypywanie pamięci” Dwudniowe warsztaty introligatorskie skierowane do osób 60+

Galeria Arsenał w Białymstoku zaprasza na dwudniowe warsztaty introligatorskie skierowane do osób 60+ : Podszczypywanie pamięciprowadząca: Joanna Sitko

termin: 15 i 16 listopada 2021 (poniedziałek i wtorek) godz. 18.00, przewidywany czas trwania: ok. 2 godz.

Galerii Arsenał w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 2
Cena biletu za udział w warsztatach – 8 zł od uczestnika
Obowiązują zapisy.


Każdemu z nas towarzyszy nieustannie zmieniająca się mozaika wrażeń, myśli i doświadczeń. Wraz z nią kształtujemy się MY. Analizując naszą pamięć, zauważamy, ile zmian w nas nastąpiło, ile przeżyć wzbogaciło, jak wiele wartościowych spotkań, zdarzeń się odbyło. Przywołując w myślach przeszłość, czujemy lekkie ukłucie w sercu, którego nie da się zignorować! Warto więc wszelkim wspomnieniom stworzyć bezpieczny i przytulny „dom”, do którego chętnie będziemy wracać.

Podczas warsztatu „Podszczypywanie pamięci” stworzymy autorskie albumy na zdjęcia, zapiski, rysunki czy różnorakie wycinki. Personalizowane, wysmakowane, niewalczące o niepotrzebną uwagę. Jeśli chcecie zatrzymać dla siebie ważne momenty, to w takiej oprawie będzie im na pewno dobrze! Ponadto będziemy podróżować w czasie: przypomnimy niepowtarzalne wydarzenia, poczujemy przeszłe smaki, zapachy i dźwięki. Porozmawiamy o sztuce tworzenia wspomnień.

Joanna Sitko – introligatorka, edukatorka, artystka sztuk wizualnych. Doktor sztuki w dziedzinie sztuk plastycznych, magister sztuki na kierunku edukacja artystyczna oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Stypendystka Prezydenta Miasta Torunia, Prezydenta Miasta Białegostoku, Marszałka Województwa Podlaskiego. Współzałożycielka i koordynatorka projektów Fundacji artLAB w Białymstoku. Właścicielka pracowni introligatorstwa artystycznego papier LAB.


Zapisy przyjmowane są poprzez formularz:
https://forms.gle/r2pVtoC1MJZufJBG7
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi.

(info Galeria Arsenał w Białymstoku)

Dodaj komentarz