Listy bestsellerów Rynek wydawniczy

TOP 10 Ateneum – listopad 2021

Ateneum, największy polski dystrybutor książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych, przygotowało zestawienie TOP 10 najlepiej sprzedających się książek w listopadzie 2021 roku.


Sławomir Żywczak, PR Manager Ateneum, komentuje listopadowe TOP 10 sprzedaży Ateneum:

Listopad to czas, gdy księgarnie zamawiają najwięcej książek, gier i zabawek pod kątem sezonu gwiazdkowego. Zgodnie z tym, co Ateneum zawczasu przewidywało i dlatego zachęcało do składania zamówień gwiazdkowych już na przełomie września i października, w listopadzie popyt przerósł możliwości podaży, a tym samym zabrakło nakładów wielu nowości, bestsellerów i evergreenów.

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że w listopadowym zestawieniu dominują pozycje prezentowe dla dzieci, m.in. „Pax. Droga do domu”, „Kicia Kocia i Nunuś” czy „Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku!”, oraz dla dorosłych: „Przepaść”, „TOPR 2” czy „Mów mi Win”. Wszystkie tytuły TOP 10 Ateneum to książki znanych autorów i osobowości telewizyjnych, kontynuacje bestsellerów oraz pozycje występujące już w poprzednich zestawieniach najlepszej sprzedaży w Ateneum.

(info Ateneum)

Dodaj komentarz