Hurt/księgarstwo Różne

Gandalf.com.pl wycofuje z oferty rosyjskie i białoruskie produkty

W obliczu wydarzeń, jakie mają miejsce za naszą wschodnią granicą oraz w akcie solidarności z narodem ukraińskim, księgarnia Gandalf.com.pl z dniem 04.03.2022 wycofuje ze swojej oferty wszystkie produkty pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego.

W myśl tej decyzji – czytamy w oświadczeniu księgarni – z naszego asortymentu znikają wszelkie produkty importowane z terenów Rosji oraz Białorusi. Identyfikujemy je poprzez numery EAN – produkty pochodzenia rosyjskiego rozpoczynają się od numerów od 460 do 469, natomiast produkty importowane z Białorusi, opatrzone są numerem 481. Są to przede wszystkim zabawki oraz produkty drogeryjne. Nie wycofujemy książek o tematyce rosyjskiej lub tych, napisanych przez rosyjskich autorów, ale wydanych w Polsce!

Nie możemy godzić się na to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Każda forma sprzeciwu i pomocy, nawet najdrobniejsza, ma teraz ogromne znaczenie. Idąc w ślad za innymi firmami, które również wycofały rosyjskie i białoruskie produkty, dajemy przykład kolejnym. Włączcie się do sprzeciwu! I zachęcamy także Was, klientów, do unikania zakupów produktów o wspomnianych numerach EAN.

(info Gandalf.com.pl)

Dodaj komentarz