poligrafia - różne Targi w Polsce Targi, festiwale

Inicjatywa firmy Duplo i pomoc uchodźcom z Ukrainy

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw w Nadarzynie firma Duplo Polska będzie aktywnie kontynuowała pomoc uchodźcom z Ukrainy, w którą włączyła się już jakiś czas temu. Uchodźcy zajmują hale sąsiadujące z pawilonami przeznaczonymi na targi. Kierownictwo Duplo Polska zaproponowała im pomoc m.in. w zakresie druków i aplikacji, przede wszystkim dla dzieci.

W Nadarzynie ma znaleźć się kilka tysięcy osób, więc każdy rodzaj pomocy jest tam potrzebny – mówi Gabriela Swat, dyrektor generalny Duplo Polska. – Wpadliśmy więc na pomysł, by oprócz wolontariatu, który świadczymy gdzie indziej, organizatorów tego miejsca wesprzeć w zakresie druków i aplikacji, które będziemy prezentować i realizować na naszym stoisku podczas targów (M21 pawilon F). Znajdą się wśród nich m.in. różnego rodzaju materiały dla dzieci, które każdego dnia po targach będziemy dostarczać do hal dla uchodźców, ale także dla pobliskich gminnych ośrodków, gdzie również ulokowane są osoby z Ukrainy. Do swojego pomysłu przekonaliśmy inne firmy i wystawców targów RemaDays Warsaw i bardzo cieszymy się z faktu, że nam się to udało. Wspólnie będziemy mogli dostarczyć rzeczy, które być może nie są artykułami pierwszej potrzeby, ale – jak zdążyliśmy się zorientować – będą bardzo przydatne dzieciom i ich rodzicom.

Firma przygotuje i dostarczy różnego rodzaju drukowane i szyte na maszynach Duplo kolorowanki, figurki 3D do kolorowania farbami plakatowymi oraz puzzle. Te dwa ostatnie produkty wycinane będą na stole tnącym z oferty Duplo. Przekaże również kredki i flamastry, a także ulotki informacyjne oraz kupony z informacjami i QR kodami organizacji, które pomagają uchodźcom.

(info Poligraficzna Agencja Informacyjna)

Dodaj komentarz