Drukarnie Poligrafia

Opolgraf z certyfikatem ISO 14001:2015

Opolgraf pochwalił się kolejną zmianą organizacyjną w zakładzie – tym razem w zakresie ochrony środowiska.


Jako drukarnia staramy się nie ścigać trendów, a je wyznaczać. Ważną misją naszej firmy było wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnej technologii oraz ekologii i ochrony środowiska.

Rosnąca świadomość ekologiczna oraz ochrona środowiska stały się istotnymi czynnikami wpływającymi na bieżącą działalność spółki. Opolgraf jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku poligraficznym wdrożył system zarządzania środowiskiem zgodny z normą ISO 14001, udokumentowanym certyfikatem i zintegrowanym z systemem jakości. Dzięki przyjętym regulacjom mamy możliwość bezpośredniego przyczynienia się do ochrony otaczającego nas świata – jest to ogromna wartość, jak i przykład dla innych organizacji. System funkcjonowania drukarni Opolgraf od wielu lat zapewnia gwarancję najwyższej jakości, w każdej sferze działania firmy – od kontaktu z klientem przez produkcję, a teraz również świadomość ekologiczną.

Myślimy odpowiedzialnie i długoterminowo – zrobiliśmy pierwszy krok, a jeszcze wiele przed nami. Stawiając sobie kolejne konkretne cele do wykonania w trosce o ekologię i przyszłość naszej planety.

(info Opolgraf)

Dodaj komentarz