Listy bestsellerów Rynek wydawniczy

TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – luty 2023

W lutym 2023 roku klienci księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl znowu najczęściej sięgali po literaturę młodzieżową.

W TopKa bestsellerów TaniaKsiazka.pl trzy pierwsze miejsca to kolejne tomy serii “Rodzina Monet” Weroniki Marczak. Tym samym z podium spadł książę Harry z książką Ten drugi.

TopKa literatury młodzieżowej to oczywiście Weronika Marczak z historią o Hailie Monet, wysoko utrzymuje się również seria Marty Łabęckiej “Flaw(less)”.

TopKą lutego w kategorii książek dla dzieci został ubiegłoroczny bestseller – Mądre bajki Agnieszki Antosiewicz. Na drugim miejscu znalazła się wzruszająca historia o uczuciach Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham Sama McBratney’a. Podium zamyka, popularna również w 2022 roku, bogato ilustrowana książka Gdzie się zwierzę spać wybierze? Marcina Brykczyńskiego.

TopKą w kategorii poradników został bestseller dr. Gabora Maté Kiedy ciało mówi nie. Koszty ukrytego stresu, drugie miejsce należy do Solvity Kaluginy-Bułki Sztuka KETO. Jak schudnąć trwale i zdrowo, podium zamykają Adele Faber i Elaine Mazlish z książką o wychowaniu Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły.


Dane najlepiej sprzedających się tytułów w lutym pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

(info TaniaKsiazka.pl)

2 thoughts on “TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – luty 2023

Dodaj komentarz