Listy bestsellerów Rynek wydawniczy

TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – marzec 2023

W TopKa bestsellerów TaniaKsiazka.pl trzy pierwsze miejsca w marcu to ponownie wszystkie tomy serii “Rodzina Monet” Weroniki Marczak. Tuż za podium uplasowała się nowość Natalii de Barbaro Przędza.

Podium TopKi literatury młodzieżowej niezmiennie wypełnia wspomniana wyżej historia Weroniki Marczak o nastoletniej Hailie Monet, w pierwszej dziesiątce nadal utrzymuje się seria Marty Łabęckiej Flaw(less)

Serie dla najmłodszych – “Kicia Kocia” Anity Głowińskiej i “Pucio” Marty Galewskiej-Kustry od dawna królują w szczycie zestawień TopKi kategorii książek dla dzieci. W pierwszej dziesiątce są też zeszyty ćwiczeń dla najmłodszych. Bardzo kolorowe, pełne wesołych rysunków, przyciągające dziecięcą uwagę, pomagają stawiać pierwsze kroki w liczeniu i pisaniu.

TopKą w kategorii poradników ponownie został bestseller dr. Gabora Maté Kiedy ciało mówi nie. Koszty ukrytego stresu. Drugie miejsce to książka Adele Faber i Elaine Mazlish Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły. Podium zamyka poradnik Agaty Majewskiej Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe

Dane najlepiej sprzedających się tytułów w marcu pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

Sprawdź pełne zestawienie TopKa TaniaKsiazka.pl.


Dane najlepiej sprzedających się tytułów w lutym pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

(info TaniaKsiazka.pl)


One thought on “TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – marzec 2023

Dodaj komentarz