Listy bestsellerów Rynek wydawniczy

TopKa – bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl – kwiecień 2023

Kwiecień w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl należał do młodych. Tylko w pierwszej dziesiątce TopKa – najlepiej sprzedających się tytułów 9 miejsc zajmują książki z kategorii “dla młodzieży”. 

Seria o Hailie Monet to podium w kategorii: “Młodzieżowe”. Tu świetnie sprzedają się również inne cykle – “Lato” Jenny Han i “Flaw(less)” Marty Łabęckiej.

TopKę wśród książek obyczajowych otwierają polskie autorki. Na najwyższym stopniu podium uplasował się emocjonalny tytuł Co wyszeptał nam deszcz autorstwa Joanny Balickiej, na kolejnych miejscach – dwa tomy serii “Westwood Academy” Weroniki Ancerowicz.

Wśród kryminałów króluje najnowsza książka Remigiusza Mroza – Langer. To historia czarnego charakteru znanego z serii “Chyłka”. Tuż za nim Katarzyna Bonda i jej Urodzony morderca oraz druga część nowej serii kryminalnej “Mentalista” Camilli Läckberg i Henrika Fexeusa.

Bestsellery kwietnia w kategoriach:

Sprawdź pełne zestawienie TopKa TaniaKsiazka.pl.


Dane najlepiej sprzedających się tytułów w lutym pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

(info TaniaKsiazka.pl)


Dodaj komentarz