Poligrafia Ranking drukarń

Ranking Polskich Drukarń Dziełowych 2022/2023 – WYDAWCY WYBIERAJĄ DRUKARNIE

Szanowni Państwo, przystępujemy do tegorocznego Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych – cz. 1 „Wydawcy wybierają drukarnie”. To już dwudziesty drugi Państwa wybór najlepszych polskich zakładów poligraficznych. Poniżej zamieszczamy wykaz polskich drukarń dziełowych ze wskazaniem liczby głosów oddanych już na poszczególne zakłady. Zaznaczmy, że od tego roku nie dzielimy drukarnie na offsetowe i cyfrowe. W pierwszej części Rankingu wydawcy wybierają jedną najlepszą ich zdaniem.


Przypominamy, że ranking przebiega w dwu etapach:

1. „WYDAWCY WYBIERAJĄ DRUKARNIE”  – RANKING DRUKARŃ DZIEŁOWYCH
2. DRUKARNIA DZIEŁOWA ROKU

W pierwszej części to wydawcy oceniają współpracujące z nimi drukarnie. Brane są pod uwagę trzy kategorie: jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń oraz komunikatywność, czyli przepływ informacji między wydawcą a drukarnią. Oceny dokonywane są w skali 1-6 – drukarnia, która uzyska największą ocenę średnią – wygrywa.

Wyniki pierwszej części rankingu ogłosimy na naszej stronie wydawca.com.pl oraz w magazynie ,,Wydawca”. Honorowe dyplomy wręczymy 25 maja podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.

Poniżej zamieszczamy ankietę, o której wypełnienie i odesłanie jej na nasz adres Państwa prosimy. Ankiety przyjmujemy do 21 kwietnia.

Obok zamieszczamy wykaz drukarń, na bieżąco wskazując liczbę wydawnictw głosujących na poszczególne zakłady, oraz wykaz wydawnictw i instytucji, które nadesłały już ankiety.W ZAŁĄCZENIU ANKIETA. WYDAWNICTWA PROSIMY O JEJ WYPEŁNIENIE I ODESŁANIE NA NASZ ADRES E-MAIL (wydawca@go2.pl).Jak zawsze współorganizatorami rankingu są Polskie Towarzystwo Wydawców Książek oraz Sekcja Poligrafów SIMP.

Patronat medialny: “Poligrafika”, “Wydawca”, “Świat Druku”.

Z poważaniem
Andrzej Palacz
red. naczelny
magazynu “Wydawca”
i portalu www.wydawca.com.pl

2 thoughts on “Ranking Polskich Drukarń Dziełowych 2022/2023 – WYDAWCY WYBIERAJĄ DRUKARNIE

Dodaj komentarz