Targi

Targi w Krakowie finalistą UFI Marketing Awards 2023!

Targi w Krakowie znalazły się w gronie trzech finalistów prestiżowego konkursu o nagrodę UFI Marketing Award 2023 organizowanego przez UFI Global Association of the Exhibition Industry. Wyróżnienie zdobyła strategia marketingowa 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.


UFI Marketing Award wyróżnia strategie marketingowe, które nie tylko mają rzeczywisty wpływ na wyniki targów, ale są również przykładem dobrych praktyk dla całej branży.

Każdego roku UFI otrzymuje dziesiątki zgłoszeń, a finaliści są wybierani przez jury na podstawie ich zdolności do wprowadzania innowacyjnych strategii, które pomogą przezwyciężyć wyzwania rynkowe.

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmiał: “The big picture – getting back to business and winning the future with strategic marketing”.

W finale konkursu Targi w Krakowie zaprezentują swoje zgłoszenie przed jury podczas warsztatów w Maastricht organizowanych równolegle z UFI European Conference w dniach 14 – 16 czerwca 2023 roku. Jury, złożone z ekspertów branży marketingowej z całego świata, wybierze zwycięzcę po prezentacji każdego z trzech finalistów.
(info Targi w Krakowie)

One thought on “Targi w Krakowie finalistą UFI Marketing Awards 2023!

Dodaj komentarz