poligrafia - różne

“Most do Przyszłości” – wyróżnienie dla Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca

24 maja 2023 roku podczas uroczystej Gali w sali obrad Rady Miasta Krakowa Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Rafał Komarewicz, uhonorował 170 firm i przedsiębiorców, aktywnie wspierających edukację uczniów krakowskich szkół zawodowych i technicznych. Wyróżnieni reprezentują różne sektory biznesu; wśród nich Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca.
Laureatów wybierali dyrektorzy szkół, czyli osoby doskonale znające potrzeby uczniów i samych szkół w zakresie nauczania.

Wyróżnienie nosi nazwę “Most do Przyszłości”, co jest alegorią dla roli, jaką firmy odgrywają w życiu uczniów. Firmy są jak mosty, które łączą świat szkolny z zawodowym. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu, młodzi ludzie mają szansę przekroczyć ten most i rozpocząć swoją karierę zawodową. Pomoc w postaci oferowania praktyk zawodowych, szkoleń czy mentorstwa pozwala na rozwijanie ich umiejętności i zdobywanie cennego doświadczenia. W ten sposób budujemy most, który pozwala na swobodne przemieszczanie się między światem szkolnym a zawodowym, umożliwiając przyszłym specjalistom rozwój w dziedzinach, które ich interesują i są dla nich ważne – powiedział podczas gali Rafał Komarewicz.

Przypominamy: Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca to jedna z najstarszych krajowych drukarń, od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce Rankingu WYDAWCY WYBIERAJĄ DRUKARNIE. W tym roku zajęła trzecie miejsce (ex aequo z drukarnią Totem.com.pl). Od 2020 kieruje nią dr inż. Piotr Janicki.

(info wg krakow.pl)

Dodaj komentarz